Ana Sayfa

Sohbet Girişi sohbet girişi
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Kelebek Sohbet

Kelebek Chat

Kelebek Sohbet En eski IRC sunucusu yeni yüzü ile sizlerle bay ve bayan kullanıcıları yıllardır bir araya topluyup seviyeli ortamda kelebek chat yapmalarını sağlamaktadır. kelebek sohbet odaları kesinlikle ücretsiz hizmet sunmaktadır ve kullanıcılarını düşünerek cepten mobil sohbet sunmaktadır. Bilgisayar'dan bağlanmak isteyenler kelebek script, hayta script veya kaçak script indirerek daha kaliteli bir sohbet edebilirsiniz ve belirtmek isteriz ki sitemiz dışında indirilen hiç bir mircten sorumlu değiliz.

Kelebek Chat sizler için belirli eğleneceğiniz kanallar belirlemektedir eğlence kanallarımızdan bazıları; #Oyun, #Oxm, #Kelime ve daha bir çok kanal ve insanlar ile tanışıp arkadaş olup kanalda muhabbet edeceğiniz bazı kanalları sunmaktadır bunlardan bazılarınıda sıralamak istiyoruz; #Sohbet, #MircAlem ve #Hayta 'dır ama bunlardan en aktif ve sürekli sohbet dönen kanalımız ise #Sohbet odasıdır. Seviyeli bir ortamda muhabbet edip arkadaş edinebilirsiniz arkadaşlarınız ile özel sohbet edebilirsiniz ve daha bir çok şey saymakla bitiremeyeceğimiz şeyler yapmanız gereken SOHBETE GİRİŞ yerinden kendinize bir nick belirleyip gelip ortama katılmanız ve kendiniz görmektir. Yönetim olarak iyi eğlenceler dileriz Kelebekler Özgürdür!

Kelebek Sohbet Odaları 'nın yayıncılık ilkesi ile 7 gün 24 Saat #Radyo kanalımızdan kendinize ve sevdiklerinize istekte buluna bilir eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

dalga4
top1
top2

Marka

Lezce.Net ® kayıtlı domain adına tescillenmiş bir Lezce.Net markasıdır. .

geveze sohbet islami sohbet sesli sohbet türk sohbet ankara sohbet üyeliksiz sohbet bedava sohbet zurna sohbet mynet sohbet sohbet

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Full Stack Developer: R A