Ana Sayfa

Sohbet Girişi sohbet girişi
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Diyarbakır Chat

Diyarbakır Sohbet Odaları

Merhaba değerli kullanıcılarımız her şehrimiz için açtığımız sohbet odamıza şimdide Diyarbakır Sohbet 'i ekliyoruz.Diyarbakır, ülkemizin Güneydoğu bölgesinde yer almaktadır. Bir diğer ismi Amed, olarak bilinen şehrimiz aşırı sıcak olan yerlerden biridir, ortalama sıcaklığı yaz aylarında 40 ile 55 arası değişmektedir. insanları ise çok misafir perver ve cana yakın insanlardır. Diyarbakır, insanı Güneydoğu kültürünü tamamen güzel bir şekilde yaşamaktadır.Geldiğimiz bu yıllara göre Kültürünü tamamen yaşayıp ve kesinlikle kültüründen vazgeçmeyen şehirlerimizden biridir bu durumdan dolayı kültürünü korumaktadır. Eski kültürünü ayakta tutmayın başaran Diyarbakır, bununla birlikte çok modern bir şehirdir. insanları çok cana yakın ve sosyal insanlardır.Bizlerde Diyarbakır, şehrimiz kültürlerini daha çok insana tanıtmasını sağlamak için sohbet odaları'mızda onlara yer vermekteyiz. Sitemizin genel projesine Diyarbakır Sohbet Odaları, Amed Sohbet, Diyarbakır Chat Odaları 'nıda ekleyerek katkıda bulunmak istedik. Diyarbakır, ve ona bağlı olan tüm ilçeleri sitemize girerek diğer insanlar ile sosyalleşerek yeni arkadaşlar edinebilirler ve diyarbakırın gelenek göreneklerini anlatabilir diğer insanları bu konuda bilgilendirebilirler. Diğer illerden gelen arkadaşlarımız da Diyarbakır 'lı arkadaşlarımız ile bir araya gelip sohbet ederek arkadaşlık kurabilir gelenek ve göreneklerini onlardan öğrenebilirler. Bu muhabbet'i sağlamak kesinlikle ücretsiz ve üyeliksiz bir şekilde sağlamaktayız.

Diyarbakır Hakkında : Diyarbakır ilimiz ilk olarak karpuzu ile meşhurdur bunu herkes bilmektedir. Sonrasında ise ister yerli ister yabancı turistlerin gidip Kale ve Sur'ları gezmektedir. Diyarbakır, ilimiz yemek kültürü ve damaktadıylada çok iyidir.Eğer yolunuz düşerse sizlerde karpuz tatlı olarak kadayıf yemek olarakta ciğerin tadına özellikle bakınız.

Diyarbakır 'ın ilçeleri : Yenişehir, Bağlar, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Kocaköy, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kulp, Lice, Silvan, Sur olurda giderseniz yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

dalga4
top1
top2

İletişim

Bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Full Stack Developer: R A